flotex
 
 

Flotex łączy najbardziej atrakcyjne cechy dywanu z zaletami podłóg sprężystych, nie wykazując jakichkolwiek wad obu rodzajów. Jej powierzchnia jest gładka, weluropodobna, miękka, o podobnych właściwościach jak dywan i ciepła, komfortowa, przyczepna oraz dodatkowo, posiada doskonałe właściwości tłumienia dźwięków. Jest ona jednocześnie również odporna na wodę i zużycie, podobnie jak podłogi sprężyste, można ją przycinać ręcznie i prać.

Flotex jest wykładziną o właściwościach antyalergicznych, przeciwbakteryjnych oraz antystatycznych i nie utrzymuje zapachu stęchlizny. Pomaga utrzymać higienę przy dużym natężeniu ruchu
i wymaganiach dużej odporności na zużycie, w takich obiektach jak: szkoły, halle hotelowe, szpitale, biura, budynki użyteczności publicznej oraz porty lotnicze.

Wykładziny Flotex dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów,
w postaci rolek lub płytek.

Wykładzina z naklejanym włosem

Flotex jest wytwarzany z użyciem procesu o nazwie "electro-static flocking". Każde z maleńkich włókienek (80 milionów na metr kwadratowy) jest ustawione pionowo i mocno zakotwiczone w wodoodpornym podkładzie. Umożliwia to gruntowne, sięgające "korzeni" runa czyszczenie wykładziny.

 

 


 
Warszawa ul Bukowiecka 92 lok 114a          tel: (022) 435 76 62          e-mail: biuro@liderwykladziny.pl