Due palme
 
 

Due Palme to firma należąca do koncernu MIRO RADICI - Włochy. Jej fabryki istnieją od 1950 roku. Działalność w Polsce rozpoczęła  w 1997 roku. Wykładziny kontraktowe Due Palme są wysoce wytrzymałe na intensywną eksploatacje, co sugeruje zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdzają się w biurach, bankach, hotelach, restauracjach a także w mieszkaniach, apartamentach oraz domkach letniskowych.

Wykładziny zabezpieczane są przed zabrudzeniem trwałą impregnacją STAINADVERSE, co pozwala na łatwe utrzymywanie czystości w pomieszczeniach. Specjalne zastosowanie apretury ACTIGARD chroni warstwę runa przed roztoczami, pleśnią oraz bakteriami. Sprzedawane wykładziny zgodnie z wymogami prawa budowlanego posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Due Palme zapewnia szeroką ofertę kolorystyczną wraz z bogatym włoskim wzornictwem opartym o centrum projektowania (Centro Interno Sviluppo Disegno). Dzięki ekologicznym metodom produkcji procesy technologiczne stosowane przez MIRO RADICI GROUP nie stanowią zagrożenia dla środowiska i zdrowia użytkownika.

 


 
Warszawa ul Bukowiecka 92 lok 114a          tel: (022) 435 76 62          e-mail: biuro@liderwykladziny.pl